Білок колаген пептид – біологічно доступний будівельний матеріал для людського організму

irep10020342

Опис:
Колаген пептид витягується з незабрудненій риб’ячої шкіри глибоководних риб методом біологічної інженерії. Його унікальна низька молекулярна структура дозволяє людському організму швидко й ефективно використовувати колаген, для заповнення його кількості в людському організмі.

функція продукту:
>> Бодібілдинг – формує м’язисту спортивну фігуру, зволожує і вибілює жорстку шкіру , видаляє веснянки , так само регулює жіночу ендокринну систему.
>> Зміцнює кістки і допомагає засвоювати кальцій.
>> Затримує старіння, підвищує імунітет;
профілактика здоров’я;
затримки старіння шкіри, нігтів , волосся і функціональних органів людського тіла. Він має певну функцію профілактики і лікування захворювань.
Колаген відомий як шкіра шкіри, кістка кісток , колаген пептид це по суті і костюм для молодих і старих. Потрібен усім.
Області застосування:
БОДІБІЛДІНГ– підтримує вологу рогового шару і структурну цілісність фібрину, покращує середу виживання клітин шкіри, надає позитивний ефект для жіночої ендокринної системи.
Косметика – Він може бути помірно додано до пасти заморожені, маски для обличчя, косметичних засобів на водній основі, коштів для вмивання та декоративної косметики, щоб поліпшити якість продукції.
∮ Рідкі молочні продукти – Використовується в молочних напоях, таких як свіже молоко, йогурт або безпосередньо додається в молоко, покращує поживну цінність, підвищує інтелект і зміцнює імунітет.
∮ Продукти для поповнення кальцію в організмі – його спеціальний гидроксипролин може бути використаний як носія для посилення здатності кісток засвоювати кальцій, прискорити розвиток скелета і засобів для розробки нових продуктів поповнюють кальцій для всіх вікових груп.

Показники Результат
Вологість% ≤8.0
Зола % ≤2.0
Протеїн% (сухих речовин) ≥90.0
Пептид% (сухих речовин) ≥90.0
Молекулярний вага по Далтону (Dalton) ≤1000
As (мг/кг) ≤0.5
Pb (мг/кг) ≤0.5
Діоксид сірки (мг / кг) ≤50
Перекис водню (мг / кг) ≤50
Загальне у бактерій (КУО / г) ≤10000
Коліформи (НВЧ / 100г) ≤30
Патогенні негативно
Замовити
Code & Color by «iwwwa»